Grupowe kursy tańca towarzyskiego

 WEEKENDOWY KURS TAŃCA  DLA DOROSŁYCH (I STOPIEŃ)

Rozpoczęcie kursu:     29 lutego  (sobota) o godz. 17:30

Zakończenie kursu:   4 kwietnia

Ilość godzin:   6 x 135 minut (18 godz. lekcyjnych)

Zajęcia:  soboty  od 17:30 do 19:45

Limit par: od 3 do 8 par

Cena: 175 zł/os. za kurs (6 tygodni)

Na ten kurs zapraszamy wyłącznie pary.

Parking: duży bezpłatny parking / Zobacz jak dojechać.

Rezerwacja miejsca na kursie*:

rez-sms0 rez-telefon0

* Wybierz jeden z dwóch sposobów rezerwacji – kliknij w ikonkę z wybraną opcją.

najczesciej-zadawane-pytania organizacja-zajec program-nauczania stopnie 


18NIEDZIELNY KURS TAŃCA  DLA DOROSŁYCH (II STOPIEŃ)

Rozpoczęcie kursu:     1 marca  (niedziela) o godz. 15:00

Zakończenie kursu:   5 kwietnia

Ilość godzin:   6 x 135 minut (18 godz. lekcyjnych)

Zajęcia:  niedziele od 15:00 do 17:15

Limit par: od 3 do 7 par

Cena: 175 zł/os. za kurs (6 tygodni)

Na ten kurs zapraszamy wyłącznie pary.

Parking: duży bezpłatny parking / Zobacz jak dojechać.

Rezerwacja miejsca na kursie*:

rez-sms0 rez-telefon0

* Wybierz jeden z dwóch sposobów rezerwacji – kliknij w ikonkę z wybraną opcją.

najczesciej-zadawane-pytania organizacja-zajec program-nauczania stopnie 


NIEDZIELNY KURS TAŃCA  DLA DOROSŁYCH (I STOPIEŃ)

Rozpoczęcie kursu:     1 marca  (niedziela) o godz. 17:30

Zakończenie kursu:   5 kwietnia

Ilość godzin:   6 x 135 minut (18 godz. lekcyjnych)

Zajęcia:  niedziele od 17:30 do 19:45

Limit par: od 3 do 8 par

Cena: 175 zł/os. za kurs (6 tygodni)

Na ten kurs zapraszamy wyłącznie pary.

Parking: duży bezpłatny parking / Zobacz jak dojechać.

Rezerwacja miejsca na kursie*:

rez-sms0 rez-telefon0

* Wybierz jeden z dwóch sposobów rezerwacji – kliknij w ikonkę z wybraną opcją.

najczesciej-zadawane-pytania organizacja-zajec program-nauczania stopnie 


KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO DLA DOROSŁYCH (I STOPIEŃ)

Rozpoczęcie kursu:    2 marca  (poniedziałek) o godz. 20:30

Zakończenie kursu:   25 marca

Ilość godzin:   8 x  90 minut (16 godz. lekcyjnych)

Zajęcia:  poniedziałki i środy od 20:30 do 22:00

Limit par: od 3 do 8 par

Cena: 175 zł/os. za kurs (4 tygodnie)

Na ten kurs zapraszamy wyłącznie pary.

Parking: duży bezpłatny parking / Zobacz jak dojechać.

Rezerwacja miejsca na kursie*:

rez-sms0 rez-telefon0

* Wybierz jeden z dwóch sposobów rezerwacji – kliknij w ikonkę z wybraną opcją.

najczesciej-zadawane-pytania organizacja-zajec program-nauczania stopnie