Mistrzowska Formacja LABIRYNT

labirynt-logo-studio-tanca-honorata-tarnow
FORMACJA TANECZNA LABIRYNT

 

WICEMISTRZYNIE ŚWIATA
w tańcu sportowym cheerleaders Hong-Kong 2011.
Pięciokrotne Mistrzynie i pięciokrotne Wicemistrzynie Polski .Reprezentantki Polski podczas Mistrzostw Europy Cheerleaders MOSKWA 2005, OSLO 2006, LJUBLJANA 2008, SZWECJA 2009, SŁOWENIA 2011.
Formacja bierze udział w mistrzostwach disco dance, cheerleaders, występach estradowych, pokazach mody, imprezach promocyjno reklamowych. Program nauczania obejmuje hip-hop, elementy jazzu, taniec dyskotekowy, nowoczesny, charakterystyczny oraz cheer dance.
W oparciu o elementy różnych technik tanecznych budowane są układy sceniczne zapewniające wszechstronny rozwój artystyczny uczestniczek zajęć. Młodzież ma możliwość systematycznych, kulturalnych spotkań i występów artystycznych przed publicznością, dostarczających wielu niezapomnianych wrażeń.

ZOBACZ INNE OSIĄGNIĘCIA

formacja-labirynt-studio-tanca-honorata-mistrzostwa-swiata-hong-kong-2011

 

FORMACJA „LABIRYNT”

II miejsce – XVIII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Formacja Cheer Dance – Łącko 2015

I miejsce – XVIII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Duet Cheer Dance (Konstancja Kowalczyk, Martyna Stanosz) – Łącko 2015

I miejsce – EUROPEAN CHEERLEADING CHAMPIONSHIP – Duet Cheer Dance (Konstancja Kowalczyk, Martyna Stanosz) – Manchester 2014

II miejsce – XVII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Duet Cheer Dance (Konstancja Kowalczyk, Martyna Stanosz) – Łochów 2014

I miejsce – XVI Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Duet Cheer Dance (Konstancja Kowalczyk, Martyna Stanosz) – Leszno 2013

III miejsce – XV Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Formacja Cheer Dance – Jezierzyce 2012 – II miejsce – XV Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Duet Cheer Dance (Sylwia Tuszyńska, Beata Kosarzycka) – Jezierzyce 2012

II miejsce na MISTRZOSTWACH ŚWIATA CHEERLEADERS – Hong-Kong 2011 – kategoria cheer dance senior

IX miejsce – EUROPEAN CHEERLEADING CHAMPIONSHIP – Słowenia, 2-3 lipca 2011

I miejsce – GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS – VII Otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego Grup Tanecznych Cheerleaders – Kielce, 14 maja 2011

III miejsce – HIP-HOP FORMACJE SENIORZY – ZŁOTE BALETKI – Opoczno, 26 marca 2011

III miejsce – DISCO-DANCE FORMACJE SENIROZY – ZŁOTE BALETKI – Opoczno, 26 marca 2011

I miejsce – DISCO-DANCE MINI FORMACJE JUNIORZY/SENIORZY – ZŁOTE BALETKI – Opoczno, 26 marca 2011

I miejsce – XIV Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Chorzów 05-06 marca 2011

II miejsce – Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ochota – Warszawa, 12 czerwca 2010

III miejsce – GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS 2010 – Warszawa, 12 czerwca 2010

II miejsce – GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS – VI Otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego Grup Tanecznych Cheerleaders o Puchar Prezydenta Miasta Kielc – Kielce, 09 maja 2010

III miejsce – XIII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Rzeszów 27-28 lutego 2010

NAGRODA – XIX Podkarpackie Mikołajki Taneczne – Rzeszów, 5 grudnia 2009

XI miejsce – MISTRZOSTWA EUROPY CHEERLEADERS – Szwecja, Nykoping 4-5 lipca 2009

II miejsce – XII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Leszno 6-7 czerwca 2009

II miejsce – Turniej Tańca Cheerleaders – Kielce 09.05.2009 r.

I miejsce (NAGRODA) – XVIII Podkarpacki Przegląd Zespołów Tanecznych MIKOŁAJKI 2008 – Rzeszów – 6.12.2008

I miejsce – XI Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Eliminacje do Mistrzostw Europy 2009 – kat. senior – Tarnów 2008

I miejsce (NAGRODA) – XIV Mikołajkowe Spotkania Taneczne – KROSNO – 4.12.2008

- I miejsce – IV Otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego Grup Tanecznych Cheerleaders – Kielce 01.05.2008

XIII miejsce – MISTRZOSTWA EUROPY CHEERLEADERS – SŁOWENIA – LJUBLJANA 2008

I miejsce – III otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego Grup Tanecznych Cheerleaders – Kielce 01.05.2007

II miejsce – X Mistrzostwa Polski Grup Cheerleaders – kat. powyżej 16 lat – Olsztyn 03.06.2007r.

XIV miejsce – Mistrzostwa Europy Cheerleaders OSLO 2006

III miejsce – IX Mistrzostwa Polski Cheerleaders Dance – Eliminacje do Mistrzostw Europy 2007 – Leszno 2006

XV miejsce – Mistrzostwa Europy Cheerleaders MOSKWA 2005

I miejsce – VIII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – kat. pow. 16 lat – Staszów 2005

II miejsce – Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego – kat. Mini Formacje Disco Dance pow. lat 15 – Kielce 2005

I miejsce – Otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego Grup Tanecznych Cheerleaders – Kielce 01.05.2005

I miejsce – IV Ogólnopolski Turniej Zespołów Cheerleaders – kat. pow. 17 lat – Sosnowiec 24.04.2005

II miejsce – Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego – kat. powyżej 15 lat – formacje Disco Dance – KIELCE 2005

WYRÓŻNIENIE – Podkarpacki Przegląd Zespołów Tanecznych MIKOŁAJKI 2005 – Rzeszów – 3.12.2005

I miejsce (NAGRODA) – Podkarpacki Przegląd Zespołów Tanecznych MIKOŁAJKI 2004 – Rzeszów – Łańcut – 4.12.2004

I miejsce (NAGRODA) – Podkarpacki Przegląd Zespołów Tanecznych MIKOŁAJKI 2004 – Rzeszów – Łańcut – 4.12.2004

I miejsce – Ogólnopolski Turniej Cheerleaders – kat. 14-16 lat – Wronki 02.05.2004

I miejsce – VI Mistrzostwa Polski Cheerleaders – kat. 14-16 lat – Sosnowiec 2003

NAGRODA Jury Młodzieżowego – Podkarpacki Przegląd Zespołów Tanecznych MIKOŁAJKI 2003 – Rzeszów, 6.12.2003

I miejsce (NAGRODA) – Podkarpacki Przegląd Zespołów Tanecznych MIKOŁAJKI 2003 – Rzeszów, 6.12.2003

I miejsce – Międzynarodowy Jubileuszowy Turniej Zespołów Cheerleaders – kat. 14-16 lat – Warszawa, 21.06.2003

I miejsce – Ogólnopolski Turniej Cheerleaders – kat. 14-16 lat – Warszawa, 13.12.2003

II miejsce – V Mistrzostwa Polski Cheerleaders – kat. 16-18 lat – Kielce 2002

NOMINACJA – Eliminacje Powiatowe Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Skawina-Kraków” 2002

LAUREAT – XV Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych „Skawina – Kraków” 2002

II miejsce – II Mistrzostwa Polski Cheerleaders – kat. 16-18 lat – sezon 1998/1999 – Warszawa, 8.05.1999

I miejsce – IX Regionalny Przegląd Dziecięcych Zespołów Tanecznych – Tarnów 1999

II miejsce – I Ogólnopolski Turniej Tańca Cheerleaders – kat. 16-18 lat – Kielce, 27.11.1999

III miejsce – I Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Warszawa 1998

II miejsce – VIII Wojewódzki Przegląd Dziecięcych Zespołów Tanecznych – Tarnów 1998 – 23.05.1998