Sukcesy

sukcesy-studio-tanca-honorata-tarnow

Zobacz: DYPLOMY 2017

FORMACJA „BLASK”

III miejsce – XX Mistrzostwa Polski Cheerleaders – kat. Freestyle Pom Junior Młodszy – Łochów 2017

– II miejsce – XIX Mistrzostwa Polski Cheerleaders – kat. Freestyle Pom Junior Młodszy – Gdynia 2016

I miejsce – XVIII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Formacja Cheer Dance – Łącko 2015

I miejsce – XVIII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Duet Cheer Dance (Anna Czerny, Aleksandra Cwanek)- Łącko 2015

II miejsce – XVIII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Duet Cheer Dance (Izabela Zając, Magdalena Madej)- Łącko 2015

I miejsce – GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS – Formacja Cheer Dance – Kraków 2014

I miejsce – GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS – Duet Cheer Dance (Magdalena Maksymowicz, Joanna Dubajka) – Kraków 2014

II miejsce – GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS – Duet Cheer Dance (Izabela Zając, Magdalena Madej) – Kraków 2014

II miejsce – EUROPEAN CHEERLEADING CHAMPIONSHIP – Formacja Cheer Dance – Manchester 2014

I miejsce – EUROPEAN CHEERLEADING CHAMPIONSHIP – Duet Cheer Dance (Izabela Zając, Magdalena Madej) – Manchester 2014

III miejsce – EUROPEAN CHEERLEADING CHAMPIONSHIP – Duet Cheer Dance (Magdalena Maksymowicz, Julia Józefczyk) – Manchester 2014

III miejsce – XVII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Formacja Cheer Dance – Łochów 2014

I miejsce – XVII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Duet Cheer Dance (Magdalena Maksymowicz, Joanna Dubajka) – Łochów 2014

II miejsce – XVII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Duet Cheer Dance (Izabela Zając, Magdalena Madej) – Łochów 2014

IV miejsce – EUROPEAN CHEERLEADING CHAMPIONSHIP – Formacja Cheer Dance – Rimini 2013

II miejsce – XVI Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Formacja Cheer Dance – Leszno 2013

I miejsce – XVI Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Duet Cheer Dance (Joanna Dubajka, Lena Hańbicka) – Leszno 2013

II miejsce – XVI Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Duet Cheer Dance (Izabela Zając, Magdalena Madej) – Leszno 2013

I miejsce – XV Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Formacja Cheer Dance – Jezierzyce 2012

I miejsce – XV Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Duet Cheer Dance (Barbara Bizacka, Laura Żmuda) – Jezierzyce 2012

II miejsce – XV Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Duet Cheer Dance (Aleksandra Kozioł, Julia Starzyk) – Jezierzyce 2012

I miejsce – EUROPEAN CHEERLEADING ASSOCIATION – SUNSHINE CHEER CUP – Słowenia, 2 lipca 2011

I miejsce – GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS – VII Otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego Grup Tanecznych Cheerleaders – Kielce, 14 maja 2011

I miejsce – DISCO-DANCE MINI FORMACJE DZIECI – ZŁOTE BALETKI – Opoczno, 26 marca 2011

I miejsce – XIV Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Chorzów 05-06 marca 2011

I miejsce – Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ochota – Warszawa, 12 czerwca 2010

II miejsce – GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS 2010 – Warszawa, 12 czerwca 2010

I miejsce – GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS – VI Otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego Grup Tanecznych Cheerleaders o Puchar Prezydenta Miasta Kielc – Kielce, 9 maja 2010

II miejsce – XIII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Rzeszów 27-28 lutego 2010

I miejsce – GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS 2010 – Garwolin, 16 stycznia 2010

NAGRODA JURY DZIECIĘCEGO – XIX Podkarpackie Mikołajki Taneczne – Rzeszów, 5 grudnia 2009

NAGRODA – XIX Podkarpackie Mikołajki Taneczne – Rzeszów, 5 grudnia 2009

II miejsce – XII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Leszno 6-7 czerwca 2009

II miejsce – Turniej Tańca Cheerleaders – Kielce 09.05.2009 r.

I miejsce – XVIII Podkarpacki Przegląd Zespołów Tanecznych – kat. taniec nowoczesny dzieci – Rzeszów 6.12.2008

NAGRODA Jury Dziecięcego – XVIII Podkarpacki Przegląd Zespołów Tanecznych – Rzeszów 6.12.2008

I miejsce – Otwarty Festiwal Tańca Dzieci i Młodzieży „ZŁOTE BALETKI” 2008 – Opoczno 2008

II miejsce – XX-lecie Polskiego Cheerleadingu EUROGALA – Warszawa 04.10.2008

I miejsce – XI Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Eliminacje do Mistrzostw Europy – kat. junior młodszy – Tarnów 2008

I miejsce – IV Otwarte Mistrzostwa Okręgu świętokrzyskiego Grup Tanecznych Cheerleaders – Kielce 01.05.2008

I miejsce – VII Wiosenny Turniej Tańca Disco & Cheerleaders – kat. Cheerleaders OPEN – Kielce 01.05.2008r.

I miejsce – X Mistrzostwa Polski Grup Cheerleaders kat. do 14 lat, Olsztyn 03.06.2007r.

II miejsce – III Otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego Grup Tanecznych Cheerleaders – Kielce 01.05.2007

II miejsce – Otwarty Festiwal Tańca Dzieci i Młodzieży „ZŁOTE BALETKI” 2007 – kat. formacje Disco Dance Juniorów

II miejsce – Otwarty Festiwal Tańca Dzieci i Młodzieży „ZŁOTE BALETKI” 2007 – kat. formacje Disco Dance Młodzików

I miejsce – XIV Mikołajkowe Spotkania Taneczne – Krosno 04.12.2006

VII miejsce – Eliminacje do Mistrzostw Europy i Świata – Krajowe Mistrzostwa IDO – disco dance, freestyle i produkcje – Żyrardów 18-19.03.2006

II miejsce – MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL TAŃCA „ZŁOTE BALETKI” 2006 – kat. formacja disco-dance młodzicy – Tomaszów Mazowiecki 2006

I miejsce – IV Ogólnopolski Turniej Zespołów Cheerleaders – kat. młodsza do 13 lat – Sosnowiec, 24.04.2005

II miejsce – Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego – kat. Mini Formacje Disco Dance do lat 11- Kielce 2005

I miejsce – VIII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – kat.do 14 lat – Staszów 2005

V miejsce – Mistrzostwa Polski Disco Dance / Disco Freestyle 2004 – formacje do lat 14 – Wrocław 13-14.03.2004

I miejsce – VII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Biała Podlaska – 12-13.06.2004

I miejsce – Podkarpacki Przegląd Zespołów Tanecznych – kat. taniec nowoczesny -dzieci – Rzeszów, 03.12.2003

I miejsce – VI Mistrzostwa Polski Cheerleaders – kat. do 14 lat – Sosnowiec 2003

Nominacja – Eliminacje Powiatowe Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Skawina-Kraków 2002”

II miejsce – V Mistrzostwa Polski Cheerleaders – kat. do 15 lat – Kielce 2002

II miejsce – VI Mistrzostwa Polski Cheerleaders – kat. do 14 lat – sezon 2000/2001 – Warszawa 09.06.2001r.

I miejsce – IV Mistrzostwa Polski Cheerleaders – kat. do 15 lat – Warszawa 2001

I miejsce – III Mistrzostwa Polski Cheerleaders kat. do 16 lat sezon 1999/2000, Warszawa 20.05.2000r.

III miejsce – II Ogólnopolski Turniej Tańca Cheerleaders – kat. do 15 lat – Kielce 02.12.2000r.

II miejsce – IX Regionalny Przegląd Dziecięcych Zespołów Tanecznych – TARNÓW 1999r.

I miejsce – VIII Wojewódzki Przegląd Dziecięcych Zespołów Tanecznych – kat. inscenizacja taneczna – TARNÓW’98

FORMACJA „POWER GIRLS”

I miejsce – XX Mistrzostwa Polski Cheerleaders – kat. Freestyle Pom Junior – Łochów 2017

– I miejsce – XIX Mistrzostwa Polski Cheerleaders – kat. Freestyle Pom Junior – Gdynia 2016

I miejsce – XVIII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Duet Cheer Dance (Magdalena Maksymowicz, Joanna Dubajka)- Łącko 2015

II miejsce – XVIII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Duet Cheer Dance (Barbara Bizacka, Aleksandra Kozioł)- Łącko 2015

II miejsce – EUROPEAN CHEERLEADING CHAMPIONSHIP – Duet Cheer Dance(Aleksandra Kozioł, Barbara Bizacka) – Manchester 2014

III miejsce – XVII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Duet Cheer Dance (Barbara Bizacka, Aleksandra Kozioł) – Łochów 2014

III miejsce – EUROPEAN CHEERLEADING CHAMPIONSHIP – Formacja Cheer Dance – Rimini 2013

II miejsce – XVI Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Formacja Cheer Dance – Leszno 2013

I miejsce – XVI Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Duet Cheer Dance (Barbara Bizacka, Laura Żmuda) – Leszno 2013

II miejsce – XV Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Formacja Cheer Dance – Jezierzyce 2012

I miejsce – XV Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Duet Cheer Dance (Martyna Stanosz, Paulina Nowak) – Jezierzyce 2012

III miejsce – EUROPEAN CHEERLEADING CHAMPIONSHIP – Słowenia, 2-3 lipca 2011

I miejsce – GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS – VII Otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego Grup Tanecznych Cheerleaders – Kielce, 14 maja 2011

II miejsce – DISCO-DANCE FORMACJE JUNIORZY/SENIORZY – ZŁOTE BALETKI – Opoczno, 26 marca 2011

II miejsce – XIV Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Chorzów 05-06 marca 2011

II miejsce – Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ochota – Warszawa, 12 czerwca 2010

II miejsce – GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS 2010 – Warszawa, 12 czerwca 2010

III miejsce – GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS – VI Otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego Grup Tanecznych Cheerleaders o Puchar Prezydenta Miasta Kielc – Kielce, 09 maja 2010

II miejsce – XIII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Rzeszów 27-28 lutego 2010

II miejsce – GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS – Otwarty Mazowiecki Turniej Cheerleaders – Garwolin, 16 stycznia 2010

VIII miejsce – MISTRZOSTWA EUROPY CHEERLEADERS – Szwecja, Nykoping 4-5 lipca 2009

III miejsce – XII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Leszno 6-7 czerwca 2009

III miejsce – Turniej Tańca Cheerleaders – Kielce 09.05.2009 r.

IV miejsce – XX-lecie Polskiego Cheerleadingu EUROGALA – Warszawa 04.10.2008

I miejsce – IV Mistrzostwa Pomorza Cheerleaders – kat. junior – Jezierzyce 26.04.2008

III miejsce – Festiwal Tańca Dzieci i Młodzieży „ZŁOTE BALETKI” 2008 – kat. MF DD Juniorzy – Opoczno 2008

II miejsce – XI Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Eliminacje do Mistrzostw Europy 2009 – kat. junior – Tarnów 2008

II miejsce – IV Otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego Grup Tanecznych Cheerleaders – Kielce 01.05.2008

XII miejsce – MISTRZOSTWA EUROPY CHEERLEADERS – SŁOWENIA – LJUBLJANA 2008

I miejsce – X Mistrzostwa Polski Grup Cheerleaders kat. 14-16 lat, Olsztyn 03.06.2007r.

I miejsce – III Otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego Grup Tanecznych Cheerleaders – Kielce 01.05.2007

X miejsce – Mistrzostwa Europy Cheerleaders – Dania – Frederikshavn 2007

I miejsce – IX Mistrzostwa Polski Cheerleaders Dance – Eliminacje do Mistrzostw Europy 2007 – Leszno 2006

XIV miejsce – Mistrzostwa Europy Cheerleaders OSLO 2006

II miejsce – IV Ogólnopolski Turniej Zespołów Cheerleaders – kat. 14-16 lat – Sosnowiec 24.04.2005

I miejsce – Otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego Grup Tanecznych Cheerleaders – Kielce 01.05.2005

I miejsce – VIII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – kat.do 14-16 lat – Staszów 2005

NAGRODA JURY DZIECIĘCEGO – Podkarpacki Przegląd Zespołów Tanecznych – Rzeszów – Łańcut 04.12.2004

I miejsce (TYTUŁ LAUREATA) – Podkarpacki Przegląd Zespołów Tanecznych – Rzeszów – Łańcut 04.12.2004

I miejsce – VIII Wojewódzki Przegląd Dziecięcych Zespołów Tanecznych – kat. hip-hop – TARNÓW’98 23.05.1998r.

FORMACJA „LABIRYNT”

I miejsce – XX Mistrzostwa Polski Cheerleaders – kat. Cheer Hip-Hop Senior – Łochów 2017

– IV miejsce – XIX Mistrzostwa Polski Cheerleaders – kat. Freestyle Pom Senior – Gdynia 2016

I miejsce – XVIII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Duet Cheer Dance (Konstancja Kowalczyk, Martyna Stanosz) – Łącko 2015

II miejsce – XVIII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Formacja Cheer Dance – Łącko 2015

I miejsce – EUROPEAN CHEERLEADING CHAMPIONSHIP – Duet Cheer Dance (Konstancja Kowalczyk, Martyna Stanosz) – Manchester 2014

II miejsce – XVII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Duet Cheer Dance (Konstancja Kowalczyk, Martyna Stanosz) – Łochów 2014

I miejsce – XVI Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Duet Cheer Dance (Konstancja Kowalczyk, Martyna Stanosz) – Leszno 2013

III miejsce – XV Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Formacja Cheer Dance – Jezierzyce 2012 – II miejsce – XV Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Duet Cheer Dance (Sylwia Tuszyńska, Beata Kosarzycka) – Jezierzyce 2012

II miejsce na MISTRZOSTWACH ŚWIATA CHEERLEADERS – Hong-Kong 2011 – kategoria cheer dance senior

IX miejsce – EUROPEAN CHEERLEADING CHAMPIONSHIP – Słowenia, 2-3 lipca 2011

I miejsce – GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS – VII Otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego Grup Tanecznych Cheerleaders – Kielce, 14 maja 2011

III miejsce – HIP-HOP FORMACJE SENIORZY – ZŁOTE BALETKI – Opoczno, 26 marca 2011

III miejsce – DISCO-DANCE FORMACJE SENIROZY – ZŁOTE BALETKI – Opoczno, 26 marca 2011

I miejsce – DISCO-DANCE MINI FORMACJE JUNIORZY/SENIORZY – ZŁOTE BALETKI – Opoczno, 26 marca 2011

I miejsce – XIV Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Chorzów 05-06 marca 2011

II miejsce – Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ochota – Warszawa, 12 czerwca 2010

III miejsce – GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS 2010 – Warszawa, 12 czerwca 2010

II miejsce – GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS – VI Otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego Grup Tanecznych Cheerleaders o Puchar Prezydenta Miasta Kielc – Kielce, 09 maja 2010

III miejsce – XIII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Rzeszów 27-28 lutego 2010

NAGRODA – XIX Podkarpackie Mikołajki Taneczne – Rzeszów, 5 grudnia 2009

XI miejsce – MISTRZOSTWA EUROPY CHEERLEADERS – Szwecja, Nykoping 4-5 lipca 2009

II miejsce – XII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Leszno 6-7 czerwca 2009

II miejsce – Turniej Tańca Cheerleaders – Kielce 09.05.2009 r.

I miejsce (NAGRODA) – XVIII Podkarpacki Przegląd Zespołów Tanecznych MIKOŁAJKI 2008 – Rzeszów – 6.12.2008

I miejsce – XI Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Eliminacje do Mistrzostw Europy 2009 – kat. senior – Tarnów 2008

I miejsce (NAGRODA) – XIV Mikołajkowe Spotkania Taneczne – KROSNO – 4.12.2008

- I miejsce – IV Otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego Grup Tanecznych Cheerleaders – Kielce 01.05.2008

XIII miejsce – MISTRZOSTWA EUROPY CHEERLEADERS – SŁOWENIA – LJUBLJANA 2008

I miejsce – III otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego Grup Tanecznych Cheerleaders – Kielce 01.05.2007

II miejsce – X Mistrzostwa Polski Grup Cheerleaders – kat. powyżej 16 lat – Olsztyn 03.06.2007r.

XIV miejsce – Mistrzostwa Europy Cheerleaders OSLO 2006

III miejsce – IX Mistrzostwa Polski Cheerleaders Dance – Eliminacje do Mistrzostw Europy 2007 – Leszno 2006

XV miejsce – Mistrzostwa Europy Cheerleaders MOSKWA 2005

I miejsce – VIII Mistrzostwa Polski Cheerleaders – kat. pow. 16 lat – Staszów 2005

II miejsce – Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego – kat. Mini Formacje Disco Dance pow. lat 15 – Kielce 2005

I miejsce – Otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego Grup Tanecznych Cheerleaders – Kielce 01.05.2005

I miejsce – IV Ogólnopolski Turniej Zespołów Cheerleaders – kat. pow. 17 lat – Sosnowiec 24.04.2005

II miejsce – Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego – kat. powyżej 15 lat – formacje Disco Dance – KIELCE 2005

WYRÓŻNIENIE – Podkarpacki Przegląd Zespołów Tanecznych MIKOŁAJKI 2005 – Rzeszów – 3.12.2005

I miejsce (NAGRODA) – Podkarpacki Przegląd Zespołów Tanecznych MIKOŁAJKI 2004 – Rzeszów – Łańcut – 4.12.2004

I miejsce (NAGRODA) – Podkarpacki Przegląd Zespołów Tanecznych MIKOŁAJKI 2004 – Rzeszów – Łańcut – 4.12.2004

I miejsce – Ogólnopolski Turniej Cheerleaders – kat. 14-16 lat – Wronki 02.05.2004

I miejsce – VI Mistrzostwa Polski Cheerleaders – kat. 14-16 lat – Sosnowiec 2003

NAGRODA Jury Młodzieżowego – Podkarpacki Przegląd Zespołów Tanecznych MIKOŁAJKI 2003 – Rzeszów, 6.12.2003

I miejsce (NAGRODA) – Podkarpacki Przegląd Zespołów Tanecznych MIKOŁAJKI 2003 – Rzeszów, 6.12.2003

I miejsce – Międzynarodowy Jubileuszowy Turniej Zespołów Cheerleaders – kat. 14-16 lat – Warszawa, 21.06.2003

I miejsce – Ogólnopolski Turniej Cheerleaders – kat. 14-16 lat – Warszawa, 13.12.2003

II miejsce – V Mistrzostwa Polski Cheerleaders – kat. 16-18 lat – Kielce 2002

NOMINACJA – Eliminacje Powiatowe Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Skawina-Kraków” 2002

LAUREAT – XV Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych „Skawina – Kraków” 2002

II miejsce – II Mistrzostwa Polski Cheerleaders – kat. 16-18 lat – sezon 1998/1999 – Warszawa, 8.05.1999

I miejsce – IX Regionalny Przegląd Dziecięcych Zespołów Tanecznych – Tarnów 1999

II miejsce – I Ogólnopolski Turniej Tańca Cheerleaders – kat. 16-18 lat – Kielce, 27.11.1999

III miejsce – I Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Warszawa 1998

II miejsce – VIII Wojewódzki Przegląd Dziecięcych Zespołów Tanecznych – Tarnów 1998 – 23.05.1998

 

FORMACJA „RAPID”

– I miejsce – XX Mistrzostwa Polski Cheerleaders – kat.  CHEER HIP-HOP Junior  – Łochów 2017

– I miejsce – XIX Mistrzostwa Polski Cheerleaders – kat.  CHEER HIP-HOP Junior  – Gdynia 2016

III miejsce – HIP-HOP MINI FORMACJE JUNIORZY MŁODSI – ZŁOTE BALETKI – Opoczno, 26 marca 2011

IV miejsce – HIP-HOP MINI FORMACJE JUNIORZY MŁODSI – ZŁOTE BALETKI – Opoczno, 26 marca 2011